Značky

 
 
 
> Značky
 
 
 
hausler.jpg
 
 

Häusler - Tie najkrajšie terasy a ploty

Tak jednoducho znie cieľ firmy Häusler. Rok, čo rok, už dlhšie ako päťdesiat rokov naše neustále úsilie špecializujeme hlavne na terasy a záhradné ploty. Patria k tomu samozrejme aj doplnkové riešenia ako sú schody, bazénové obruby, obklady, záhradné doplnky. Usilujeme sa prispieť k tomu, aby sa Vaše sny stali skutočnosťou!

www.hausler.sk

 
 

 

 
 
softub.jpg
 
 

Softub - vírivka do ktorej sa zamilujete

Vírivka Softub je najpredávanejšia mobilná vírivka na svete. Vírivka Softub je ľahká, prenosná a komfortná, tichá, úsporná a štýlová. Vírivky Softub sú určené k celoročnému používaniu či v interiéri alebo v exteriéri. Vírivky Softub sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré sú mäkké a príjemné na dotyk. Výsledkom je nenahraditeľná pohoda tela i duše.

www.softub.sk

 

 
 

 

 
 
blofileld.jpg
 
 

Blofield - sedačky na každú príležitosť

Blofield sedačky a kreslá naplnené vzduchom sú inšpirované vzhľadom Chesterfield. Kombinuje tak vzhľad, komfort a kvalitu tradičnej pohovky s úrovňou holandského dizajnu. Blofield BigBlo je vyrobený z pevného PVC s UV ochranou a dodatočnou ochranou zo spodu sedačky. Naplánujte si udalosti všade tam, kde ste pred tým nemohli!

www.blofieldslovakia.sk

 
 

 

 
 
mcz.jpg
 
 

MCZ Group - krby, kachle, kotle na pelety a drevo

Mnoho riešení ako spojiť dizajn, ekonomické a ekologicky šetrné s užitočným. MCZ je dynamická spoločnosť pôsobiaca v sektore vykurovania interiéru. MCZ úspešne vytvorila svoj vlastný štýl, v ktorom kombinuje moderný dizajn s tradičným teplom. My dávame teplo z plameňa  s inovatívnym dizajnom.

www.mcz.sk

 
 

 

 
 
kamadojoe.jpg
 
 

KamadoJoe - najlepší keramický gril na svete

Môže sa to zdať ako odvážne tvrdenie, ale pozývame Vás sa na KamadoJoe pozrieť a presvedčte sa sami! Ak porovnáte KamadoJoe keramický gril s inými keramickými grilmi na trhu, čoskoro zistíte, že KamadoJoe je najlepší stavaný gril na trhu. Ale je toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá!

www.keramickegrily.eu

 
 

 

 
 
primo.jpg
 
 

Primo - oválne keramické grily

Kombinácia pravého dreveného uhlia a vysokozáťažovej keramiky zaručuje úžasné šťavnaté potraviny s ozajstnou chuťou po dyme. Kvalita použitých materiálov a jeho konštrukcia zaručujú životnosť desiatky rokov. Vďaka unikátnej povrchovej glazúre sú Primo gily veľmi obľúbeným záhradným doplnkom v každom počasí.

www.keramickegrily.eu

 
 

 

 
 
lotusgril.jpg
 
 

LotusGril - revolučný bezdymový gril na drevené uhlie

LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie. Je vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka jeho unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi, alebo na rybách bez toho aby ste znepríjemňovali život svojmu okoliu.