Vírivka

 
 
 
 

Vírivky

Moderné mobilné vírivky Softub sú ideálnym riešením pre maximálny relax, uvoľnenie Vašej mysle a úľavu pre telo aj dušu. Mobilná vírivka Softub je určená k celoročnému použitiu nielen v exteriéri, ale je vhodná aj na vonkajšie použitie na terasy a do záhrad a to pri minimálnych nákladoch. Cena mobilnej vírivky Softub je primeraná jej vysokej kvalite. Unikátna mobilná vírivka Softub vám vďaka dokonalým mobilným prvkom ako farebný výber vinylu či drevené alebo ratanové obloženie zabezpečí vkusné doplnenie vášho domu, bytu, či terasy alebo záhrady.

 

Kvalitná mobilná vírivka Softub sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vonkajším poveternostným vplyvom, tepelnou izoláciou, nízkou hmotnosťou a výhodnou cenou. Vysoko izolačný penový materiál Polybond, zaručuje okrem prvotriednej konštrukčnej pevnosti  taktiež maximálne pohodlie v akéjkoľvek polohe. Vplyv vonkajšieho prostredia ako slnko, dážď, sneh a ani mráz nepoškodí vysoko kvalitný materiál LestherTex, ktorý zaručuje bezkonkurenčnej mobilnej vírivke Softub dlhú životnosť. Izolačný materiál a kryt tejto najpredávanejšej mobilnej vírivky Softub udržiava teplotu vody aj vonku pri mínusových teplotách a vďaka tomu si môžete vychutnaj čaro teplého vonkajšieho kúpeľa aj počas zimných mesiacov.

 

Najpredávanejšie mobilné vírivky Softub spĺňanú stanovené normy energetickej úspornosti a tichej prevádzky a preto sú vhodné do vnútorného ale aj vonkajšieho prostredia. Štýlová a luxusná mobilná vírivka Softub je tá správna voľba kúpi za výhodnú cenu k vytvoreniu wellness u Vás doma. Mobilná vírivka Softub patrí k najtichším na svete a vy môžete relaxovať vonku na svojej terase alebo v záhrade bez toho, aby ste vyrušovali rodinu alebo susedov. V pohodlnej mobilnej vírivke Softub s bezbariérovým sedením nielen pre jednu, ale aj viac ako 2 osoby si môžete zvoliť svoju obľúbenú polohu a byť neobmedzený v pohybe.

 

Porovnali sme vírivku Softub s bežnou vírivkou, tak posúďte sami ktorá z nich je určená práve pre Vás.

 

Pozri RADY A TIPY - vírivka Softub vs. bežná vírivka


 
 


Vírivka

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
17,00 €
54,90 €
79,90 € 105,00 €
119,00 €
2.490,00 €
22,00 €
13,90 € 15,90 €
12,90 € 14,90 €
9,40 €
29,40 €
12,90 € 14,90 €
4,50 € 4,90 €
1,50 € 1,90 €
34,90 € 39,90 €