Tehlový kameň

 
 
 
> Terasa > Tehlový kameň
 
tehla.jpg
 
 

 

Ušľachtilá krása tehlového kameňa vytvára eleganciu a prirodzenosť, ktorá sa hodí k akémukoľvek stavebnému štýlu vášho domu a terasy. Jeho odolnosť voči vonkajším poveternostným vplyvom, opotrebeniu a záťaži mu zabezpečuje stabilitu počas desaťročí.

 

Majstri tehlový kameň dobre poznajú a pre svoje vlastnosti s ním radi pracujú. Tento tehlový kameň vyrobený z tvrdého betónu umožňuje nekonečné možnosti použitia vo vonkajšom prostredí. Tehlový kameň je možné použiť na chodníky, cestičky pri vašom dome a záhrade, ale aj na mestské komunikácie. Bezproblémov sa dá použiť na výstavbu plotu, múru, stĺpu, obkladu záhrady alebo dvora vášho domu. Rovnako môžete tehlový kameň použiť aj na lemy, palisády alebo schodisko.

 

Tehlový kameň vám ponúkame vo viacerých hrúkach a preto jeho použitie v okolí vášho domu, terasy a záhrady je neobmedzené. Cena sa dá porovnať s cenou sivej technickej zámkovej dlažby, no pritom je obrovský rozdiel v pohľade na obyčajnú dlažbu postavenú z obyčajných sivých prvkov a z prémiového tehlového kameňa.

 
 

Tehlový kameň

 
0,48 €