Starostlivosť o vodu vo vírivke Softcare AquaFinesse | ehousegarden.sk

 
 
 
> Vírivka > Staroslivosť o vodu > Starostlivosť o vodu vo vírivke Softcare AquaFinesse
 

Starostlivosť o vodu vo vírivke Softcare AquaFinesse

Starostlivosť o vodu vo vírivke Softcare AquaFinesse
zväčšiť obrázok
TOP Starostlivosť o vodu
Výrobca: Softub
Kód produktu:63
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 119,00 €

Popis produktu

BEZCHLÓROVÁ STAROSTLIVOSŤ O VODU NA BÁZE SLANEJ VODY PRE AKÝKOĽVEK TYP VÍRIVKY ČI BAZÉNU.

Základný set AquaFinesse pre úpravu a údržbu čistej vody vo vírivke. Pri pravidelnom dodržiavaní návodu dosiahnete na dlhú dobu perfektne upravenú vodu, pripravenú na kúpanie.

Set kombinuje kyslíkovú a chlórovú dezinfekciu, vďaka ktorej v kombinácií s ozonizátorom (súčasťou vírivky Softub) dosiahnete kryštálovo čistú vodu s minimálnym použitím chémie a úsilia.

AquaFinesse starostlivosť o vodu set obsahuje :  

  • čistiaca kvapaliny ( 2 x 2 litre )
  • dezinfekčné čistiace granule na sterilizáciu vody ( 2 x 450 g)
  • čistiace tablety na filter ( 1 balenie )
  • 1 odmerka a 1 lyžica

JEDNODUCHOSŤ

Údržba vody vo vírivkách a bazénoch je často ťažká a komplikovaná. Snažiť sa udržať vyváženú hodnotu pH, alkalitu je pre veľa ľudí náročná úloha. Produkty Aquafinesse pre úpravy vody zjednodušujú údržbu vody, čo vám ušetrí drahocenný čas.

ČISTÁ VODA

Kvalita vody vo vírivke alebo v bazéne má prvoradý význam a to nielen z hygienických dôvodov a bezpečnosti ale aj preto, že správna úprava vody predlžuje životnosť vašej vírivky alebo bazénu. Úprava vody Aquafinesse aplikuje prelomovú, preverenú technológiu, ktorá napáda životné prostredie baktérií vo vírivke alebo v bazéne, čím ich počet dramaticky znižuje. Používaním Aquafinesse raz týždenne získate kryštálovo čistú vodu a zároveň zabránite opätovnému rastu baktérií.

ZELENÉ, ZDRAVÉ A CERTIFIKOVANÉ

Aquafinesse je šetrný k životnému prostrediu, bezpečný a láskavý k vašej pokožke. Príjemná vôňa Aquafinessu pochádza z organickej levandule pestovanej na francúzskom vidieku. Aquafinesse produkty na úpravy vody boli testované a certifikované mnohými nezávislými skúšobnými organizáciami po celom svete.