Rady a Tipy

 
 
 
> Rady a Tipy
 

Oživenie vonkajšieho vinylu na vírivke Softub

Dostal sa k nám motor od vírivky Softub po 4 rokoch od nášho zákazníka a tak sme mu ho trošku vyčistili :)

Celý článok...
 

Ako zapáliť keramický gril

Zápalenie dreveného uhlia v keramickom grile, dreva v krbe či brikiet na grilovanie je odteraz príjemnou zábavou pre kohokoľvek. Veľmi jednoduchý a rýchly spôsob ako naštartovať grilovačku.

Celý článok...
 

Vírivky Softub proti bežným vírivkám

Softub je vírivka, do ktorej sa zamilujete! Ak ale ešte nie ste celkom presvedčení o jej prednostiach, porovnali sme ju pre Vás s bežnými vírivkami.

Celý článok...
 

Čistenie terasových dlaždíc "Klinker"

Pozrite sa, ako je možné po niekoľkých rokoch ľahko vyčistiť terasovú dlažbu z betónových dlaždíc "Klinker" Häusler. Vzhľadom na kvalitu dlažby " Klinker" je čistenie oveľa jednoduchšie.

Celý článok...
 

Ako si správne vybrať terasovú dlažbu alebo plotové tvarovky ?

S najnovšími technológiami LeichtRein a AquaProof si už nemusíte robiť starosti so znečistením či s mrazmi, s nimi je to teraz jednoduché!

Celý článok...
 

Bezdymové grilovanie s LotusGrilom

Opäť sa blíži sezóna grilovania v záhradách či na chatách. Pre všetkých tých, ktorí ale nemajú dostatočný priestor pre veľké grily máme – LotusGrill.

Celý článok...
 

Zazimovanie vírivky Softub

Ak plánujete na dlhšiu dobu odcestovať alebo len chcete nechať vírivku Softub na čas mimo prevádzky, máme pre Vás jednoduchý návod, ako na to.

Celý článok...
 

Zelená stena VersiWall

VersiWall zelená stena je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo na fasáde domu.

Celý článok...