Aktuality

 
 
 
> Aktuality
 
 
 
 
 
prenajom-grilu.jpg
 
 

Nekupujte mačku vo vreci! Vyskúšajte si keramický gril KamadoJoe na vlastnej koži a zistite, aký je skvelý. Gril KamadoJoe, ktorý používajú profesionálni kuchári si teraz môžete otestovať aj vy a zlepšiť svoje kulinárske schopnosti v tomto odvetví. Taktiež si môžete vyskúšať rôzne techniky grilovania, varenia, pečenia, údenia, ktoré na bežnom grile nemôžete vytvárať. Príprava jedla na keramickom grile je veľmi jednoduchá. Preto Vám pred jeho zakúpením ponúkame možnosť jeho zapožičania, aby ste sa presvedčili, že ho naozaj musíte mať!

Pripravte pre seba, známych alebo rodinu niečo nové a buďte opäť grilmajster vo svojom okolí. Upečiete si chlieb, bagetu alebo pizzu a vyskúšate údiť na keramickom grile

 

Podmienky prenájmu :

- na prenájom je k dispozícii keramický gril KamadoJoe Classic na mobilnom podvozku s balením dreveného uhlia + zapožičanie elektrického podpaľovača LooftLighter

- pri preberení grilu je nutné zloženie vrátnej kaucie, ktorá vám bude pri zakúpení grilu odpočítaná z ceny. V opačnom prípade vám kauciu vrátime a zaplatíte iba manipulačný poplatok.

- manipulačný poplatok zahŕňa cenu za prenájom grilu spolu s dreveným uhlím a zapožičanie elektrického podpaľovača, dopravné náklady na dovoz a odvoz grilu z predajne HouseGarden - Dvorany nad Nitrou na miesto prenájmu ( osobný odber grilu je taktiež možný )

 

CHCEM SI VYSKÚŠAŤ KERAMICKÝ GRIL

 

Viac informácií o keramických griloch na www.keramickegrily.eu

 
 

 

 
 

PRENÁJOM VÍRIVKY SOFTUB

 
 
prenajom-virivky3.jpg
 
 

Vyskúšajte vírivku Softub a presvedčte sa na vlastnej koži o jej kvalitách. Vírivku si môžete po dohode vyskúšať nezáväzne u nás v showroome alebo dokonca priamo u Vás doma.

Pre skúšku u nás v showroome nás kontaktujte. Radi Vám zaistíme súkromie a možnosť vyskúšať si vírivku a jej vlastnosti.

 

Ak chcete vedieť aké to je užívať si blahodárny perličkový kúpeľ pri západe slnka alebo sledovať nočnú oblohu priamo z vírivky v akomkoľvek ročnom období, postačí kúsok rovnej plochy, obyčajná zásuvka 230V a záhradná hadica na napustenie. Vírivku Vám privezieme a nainštalujeme až na 7 dní.

 

Podmienky prenájmu vírivky Softub:
- na prenájom je k dispozícii vírivka Softub Legend 220 veľkosť pre 4 osoby ( bazén, motor, poklop )
- pri preberení vírivky je nutné zloženie vrátnej kaucie, ktorá vám bude pri zakúpení vírivky odpočítaná z ceny. V opačnom prípade vám kauciu vrátime a zaplatíte iba manipulačný poplatok.
- manipulačný poplatok zahŕňa cenu za prenájom vírivky a závisí aj  od dopravných nákladov na dovoz a odvoz vírivky z Dvorian n/Nitrou na miesto prenájmu

 

CHCEM SI VYSKÚŠAŤ VÍRIVKU SOFTUB

 

Viac informácií o vírivkách Softub na www.softub.sk

 
 


MÁM ZÁUJEM O :